Autor admin

Dorze o nas piszą…

Fantastyczny lektor, wspaniałe dłuuugie nagranie, przystępna cena, ładne wydanie, odpowiedni bitrate.

Nawet dla kogoś kto nie jest z założenia zafascynowany marynistyka, książka ‚Znaczy Kapitan’ powinna się okazać czytelnicza perełką, pełna humoru i przyzywająca marzenia o dalekich podróżach. Adam Szyszkowski dodał tej książce niezapomnianego charakteru poprzez swój pełen werwy i doskonale dopasowujący się do rożnych postaci głos. Przesłuchałam te książkę za jednym zamachem w czasie Bożonarodzeniowych podroży po Europie i dzięki niej nawet straszliwe korki w Niemczech dały się przetrwać bez jednego jękniecia.

Nie wiem co oceniać audiobook czy książkę. Jeżeli chodzi o audiobook to od strony technicznej nic do zarzucenia a sposób czytania przez Pana Adama Szyszkowskiego jest rewelacyjny. Kto nie wierzy niech sprawdzi. Co do książki…to trudno przecenić Pana Borchardta. Książka napisana ciepło i z ogromnym poczuciem humoru. Słucha się bardzo dobrze i nawet „szczury lądowe” poczują się jak „wilki morskie”. To co najbardziej mi się podobało to pełne marzeń i klasy opowieści o marzeniach ludzi, którzy z dopiero co powstającą flotą morską chcą związać swój los. To książka dla tych, którzy nie chcą narzekać ale cieszyć się tym co nas otacza. To ważna pozycja na mojej półce…książkowej i „audiobookowej”. Serdecznie polecam.

Świetna klasyczna pozycja o czasach, kiedy istniało jeszcze coś takiego jak przygoda czy honor. Lektor bardzo dobry. Głos dobrze pasuje do „junacko-chojrackiego” stylu książki. Styl czytania i brzmienie głosu robią się trochę nieadekwatne tylko w końcowej, wojennej części. Generalnie pozycja warta polecenia.

Książka wybitna i przeczytana wybornie. Dostarczyła mi dużo radości. Super i jeszcze raz super!

Szukałam tej książki przez długi czas i cieszę się, że udało mi się ją dostać w wersji audio. Teraz mogę wypełnić sobie czas nią, gdy chodzę z psami na spacer.

Genialna powieść nie tylko dla wilków morskich. Jest tu kawałek historii Polskiej żeglugi przedwojennej, etyki marynarskiej, sporo dowcipu, fantastyczna narracja autora i świetny lektor!

Świetna książka, czytałam ją kilka razy i z przyjemnością wróciłam do niej słuchając rewelacyjnie czytanego audiobooka.

Czytałem Szamana morskiego jakieś 35 lat temu. Mimo, że Pan Borchardt opisuje niesamowite historie to nie obywa się i bez wzruszeń. Kawał naszej polskiej historii. Szaman morski to wzór zabiegów o dobre imię Polski i Polaków!

Książka świetna, wiele w niej inspiracji i przemyśleń. Skłania nas do refleksji bardzo łatwa do przełknięcia dla osób które dawno lub tez wcale nie miały do czynienia z literatura. Polecam bez względu na upodobania literackie oraz wiek !!! Lektor super!

Świetna powieść przeczytana przez lektora, który fantastycznie nakreślił aurę wątku. Działa na wyobraźnię!

Zaskakująca fabuła, jedyna w swoim rodzaju, szokująca. Pozwala wierzyć, że miłość nie zna granic, a starość może być nawet piękniejsza od młodości. Choć mamy oczy i uszy, możemy nie widzieć i nie słyszeć, czasem trzeba wyłączyć te zmysły by zobaczyć, usłyszeć, poczuć…

Bardzo ciepła powieść o uczuciach, autor trzyma swój styl, jeśli znasz inne jego dzieła. Dla wszystkich, którzy potrzebują chwilkę przystanąć i pomyśleć po co i gdzie się tak spieszymy. Polecam, wersja do słuchania pomniejsza wszystkie korki na naszych polski drogach.

Książka to klasyka, a co do publikacji to rewelacja. Słuchanie to sama przyjemność!

Bardzo fajny lektor, świetnie intonuje i bardzo odpowiada tej powieści. Odnośnie samej fabuły, to tylko tyle że jest wciągająca i świetnie się słucha. Teraz godzinne stanie w korku trwa niby 20 minut 🙂

Wspaniale opowiedziana historia, która na dodatek wydarzyła się naprawdę. Wciągnęła mnie na cały weekend i pogłębiła fascynację audiobookami. Lektor na wysokim poziomie.

Wyspa Tajemnicza to jedna z wielu powieści Vern’a, którą czytałem wiele razy. Do swojej dyspozycji miałem tak sfatygowany egzemplarz, że introligator nie chciał jej oprawiać. Cieszę się, że pojawiła się w wersji audio. Myślę, że z czasem doczekamy się kompletu dzieł tego autora. Dla uważnych czytelników lub słuchaczy mam pytanie: co łączy tajemniczą wyspę, dzieci kapitana Granta i 20 000 mil podmorskiej żeglugi? Życzę miłego słuchania.