Witamy na stronie

Wydawnictwa książek audio

Jesteśmy wydawnictwem książek audio. Zadebiutowaliśmy w 2007 roku znakomitą powieścią Williama Whartona pt. „Ptasiek”. Do tej pory nagraliśmy i wydaliśmy kolejnych kilkadziesiąt książek. Są one odzwierciedleniem filozofii naszej firmy, aby wybierać i nagrywać utwory ciekawe, na dobrym poziomie literackim, wciągające, czyli takie, których słuchanie sprawi Państwu prawdziwą przyjemność. Wśród naszych książek znajdą też Państwo prawdziwe „białe kruki”, nie do zdobycia w księgarniach i bibliotekach.
Przykładamy olbrzymią wagę do wyboru lektorów.

Jesteśmy wydawnictwem, które zadebiutowało w 2007 roku, jako jedno z pierwszych wydawnictw audiobooków w Polsce. Filozofią firmy jest wydawanie utworów ciekawych, na wysokim poziomie literackim, wciągających, które sprawią Państwu prawdziwą przyjemność.
Same Audiobooki podbijają serca czytelników na całym świecie. Są znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie mają możliwości sięgnąć po tradycyjną książkę. Wspaniale sprawdzają się w pociągu czy samochodzie. Uprzyjemniają nudne, domowe zajęcia. Są świetne dla dzieci, gdy rodzicom brakuje czasu i cierpliwości, aby im poczytać. Umilają życie chorym i osobom starszym. Doskonale nadają się na plażę, fitness i spacer z psem.
Dla tych z Państwa, którzy preferują słowo pisane oferujemy książki w wydaniu papierowym oraz elektronicznym (ebook).